• Účty
  • Kde nakupovat
  • Pro e-shopy
  • Kontakty

Budoucnost placení začíná
s námi. Jsme mallpay

Naše mise

Dnešní řečí bychom se mohli nazvat jako fintech start-up. Děláme revoluci v nakupování, placení a bankovnictví. Pohání nás nápady, ne byrokracie. Nejdříve jsme přišli s odloženou platbou pro online nákupy. Platíte tak jen za to, co si nejdříve v klidu vyzkoušíte. Dále jsme připravili platební kartu na principu kreditky. S tím rozdílem, že je konečně srozumitelná a výhodná pro běžného člověka.

Od roku 2018 se nám toho podařilo změnit už hodně. Dvě věci ale zůstaly stejné. Všechno je možné jen díky tomu, že jsme odvážní riskovat. Nebojíme se selhání. Jdeme za tím nejlepším. A na prvním místě je pro nás vždy a stále spokojený zákazník.

Zásady, které máme v krvi

Náš zákazník, náš pán

Nejsou to je jen planá slova. Při každé naší činnosti, každém rozhodnutí myslíme na vás, naše zákazníky. Všechny nápady s vámi testujeme a díky zpětné vazbě se je neustále snažíme zlepšovat a posouvat dál.

Jsme fér

První dojem napodruhé neuděláte. Proto náš etický kodex umíme všichni jako když bičem mrská. Transparentností jsme pak téměř průhlední a naši jednatelé hrdě prohlašují nulovou toleranci trestné činnosti. Máte přesto něco na srdci? Dejte nám vědět na compliance@mallpay.cz.

Rádi se překonáváme

Jsme puntičkáři. A neusínáme na vavřínech. Proto se pravidelně vzděláváme, chodíme na konference, workshopy a inspirujeme se v zahraničí, abychom vždy byli jedničkou v tom, co děláme.

Proč nám můžete věřit?

Licence od České národní banky

Za zády nám stojí ČSOB, jedna z největších bank v Evropě. Máte tak jistotu, že vše děláme v souladu se zákonem a podle pravidel.

Jeden za všechny, všichni za jednoho

Ten dělá to a ten zas tohle. Žádná ega. Jen parta talentovaných lidí, kteří toho dohromady zvládnou dost. Bylo nás sedm, teď už bychom potřebovali stůl pro šedesát. Jsme designéři, vývojáři, bankéři, markeťáci, muzikanti, jogíni, závodníci, cestovatelé a rodiče. Každý jsme jiný, ale všichni jdeme za tím stejným.

Srdce a mozek našeho týmu

Richard Kotrlík

CEO

Pojďte s námi dělat placení dobré jméno

Jestli už víte, kam vás to táhne, rovnou se přihlaste. Nebo nám o sobě dejte vědět jen tak a třeba společně něco kloudného vymyslíme.

Chci do mallpay

Podívejte se nám pod pokličku

Sledujte nás na Facebooku a Instagramu, napište na LinkedIn, nebo si přečtěte náš blog. Naživo s námi můžete hodit řeč na konferencích a veletrzích. Máme také nejobsáhlejší e-book o platebních metodách v Česku. Zdarma ke stažení.

Napsali o nás

5nej.cz

5nej.cz recenze o MALL Pay

MALL Pay je vychytaná platební metoda v e-shopech. Získáte s ní nejen možnost odložené platby za nákup, ale také dopravu zdarma nebo šanci prodloužit si záruku, a nakonec ještě odměnu za nákup.

12. 4. 2021

Roklen24.cz

Odložená platba je mezi globálně nejrychleji rostoucími platebními metodami

Služby typu „Buy Now, Pay Later“ známé v Česku jako „odložená platba“ jsou na vzestupu. Podle poslední studie Global Payments Report by měly mít do tří let 9% zastoupení mezi všemi platbami v Evropě, Africe a na Blízkém ...

25. 6. 2020

E15.cz

Odložené platby za nákupy na internetu mají velkou šanci uspět

V posledních dvou měsících, kdy Česko zasáhla epidemie koronaviru, stoupl počet uživatelů internetu o desítky procent. A to i v kategorii seniorů 65+. Mnoho firem se uvědomilo, že nákupy přes internet budou čím dál důlež...

15. 6. 2020

Kam dál?

Více se dozvíte třeba v otázkách a odpovědích.

Nebo mrkněte na naše další stránky.